COVID-19

Plik wektorowy w kafelku pozyskany ze źródła: Designed by Freepik

Terminal kontroli dostępu oraz samodzielnej kontroli temperatury

MinMoe LCD terminal marki Hikvision model DS-K1T671TM-3XF to urządzenie kontroli dostępu z wbudowaną funkcją detekcji twarzy i kontroli temperatury. Urządzenie marki Hikvision z serii MinMoe bazuje na rozwiązaniach sztucznej inteligencji AI, dzięki czemu jest w stanie wstępnie wychwycić osoby z podwyższoną temperaturą ciała. Urządzenie posiada kilka trybów uwierzytelnia i w przypadku pozytywnej ich weryfikacji może np. otworzyć drzwi do obiektu. Terminal pomiaru temperatury Hikvision umożliwia szybką i bezpieczną weryfikację osób i może być szeroko stosowany w wielu dziedzinach życia. Produkt znajdzie zastosowanie między innymi w: obiektach sakralnych, galeriach handlowych, urzędach, szpitalach, przychodniach, fabrykach, szkołach, uczelniach i tym podobnych miejscach.

terminal Opis skrócony:

-      zastosowanie: pomiar temperatury ciała, detekcja maseczki ochronnej,

-      rodzaj urządzenia: bezdotykowy terminal LCD,

-      wyświetlacz: 7’’ LCD dotykowy,

-      wbudowany czytnik kart Mifare 13,56MHz,

-      rozdzielczość: : 120×160 (termowizja), 1920×1080 (wizja),

-      pamięć: 50 tys. twarzy; 100 tys. zdarzeń,

-      przetwornik therma: niechłodzony Vanadium Oxide,

-      dokładność pomiaru: ±0.5°C,

-      zakres pomiaru temperatury: 30°C ~ 45°C,

-      czas detekcji twarzy: 0,2 s/osobę,

-      skuteczność detekcji twarzy: ≥99%,

-      wymiary: 282.78×116,5×36,7mm (wys./szer./gł.).

 

Przykładowy montaż i zastosowanie terminala kontroli dostępu i samodzielnej kontroli temperatury

 

 

 

Główne cechy DS-K1T671TM-3XF:

 

Precyzyjny pomiar temperatury - urządzenie wyposażono w kamerę termowizyjną z przetwornikiem VOx, dzięki czemu terminal posiada zdolność mierzenia temperatury ciała w zakresie od 30°C do 45°C z dokładnością ±0,5°C.

Detekcja osób bez maski - urządzenie posiada możliwość odmówienia dostępu do obiektu osobom, u których urządzenie zidentyfikuje brak maski ochronnej na twarzy. Odpowiednio skonfigurowany terminal może również wydawać ostrzeżenia głosowe

Duża wydajność - urządzenie umożliwia opcjonalne rozpoznawanie twarzy w szybkim czasie (0,2 sekundy / osobę) i z dużą skutecznością rozpoznania (≥99%). Odległość rozpoznania / autoryzacji wynosi od 30 centymetrów do 2 metrów.

Tryby uwierzytelniania - terminal posiada rozbudowane tryby dostępu do zabezpieczonego obiektu. Urządzenie może dokonać weryfikacji na podstawie: zbliżenia karty i pomiaru temperatury; rozpoznania twarzy i pomiaru temperatury lub zbliżenia karty, rozpoznania twarzy oraz pomiaru temperatury

Pamięć twarzy i zdarzeń - prezentowany model obsługuje bazę do 50 000 twarzy oraz do 100 000 zdarzeń w obrębie systemu.

Czytnik kart - urządzenie posiada wbudowany czytnik Mifare, który może być również integrowany z innymi systemami kontroli dostępu w ramach protokołu Wiegand.

Prosty montaż - urządzenie montuje się natynkowo lub przy pomocy specjalnego cokołu. Odległość rozpoznania wynosi od 0,5 do 1,5 metra.

 

 

 

 Źródło: HIKVISION


Pliki do pobrania

Ulotka aplikacji Naso CCKarta katalogowa DS-K1T671TM-3XF